Poznaj system CasuSoft
Ładowanie...
Poznaj nasz system

Dostarczamy zaawansowane narzędzia
z intuicyjną obsługą

Poznaj, w jaki sposób możesz usprawnić pracę swojego zespołu oraz stać się bardziej konkurencyjnym na rynku

Poznaj system
Bezpieczeństwo Twoich danych

Stała archiwizacja jest gwarantem bezpieczeństwa Twoich danych. Zastosowanie przez nas zaawansowanych protokołów zabezpieczeń uniemożliwia wgląd do dokumentacji online przez osoby nieupoważnione.

Efektywność pracy zespołu

Dostarczamy nowatorskie funkcjonalności usprawniające wykonywanie zadań przez poszczególnych członków zespołu. Dzięki temu poprawiamy organizację pracy oraz jakość obsługi Klienta.

Panel Klienta

Umożliwiamy upoważnionym Klientom wgląd w dokumenty spraw lub projektów. System ułatwia bieżące monitorowanie prowadzonych spraw oraz dostęp do istotnych dokumentów.

Najważniejsze funkcjonalności

Dzięki nam te obszary
są dużo prostsze

Poznaj obszary, które wspiera system CasuSoft
Finanse i rozliczenia

Moduł, który ułatwi rozliczanie poświęconego czasu na rzecz spraw i czynności wykonywanych dla klientów z możliwością generowania faktur.

Klienci i sprawy

Centralne repozytorium informacji na temat klientów oraz prowadzonych spraw, które w połączeniu z funkcją uprawnień pozwala na elastyczne zarządzanie.

Dokumenty i korespondencja

Moduł umożliwiający gromadzenie dokumentów w jednym miejscu wraz z wersjonowaniem oraz prowadzenie ewidencji korespondencji.

Zarządzanie czasem pracy

Moduł, który umożliwia precyzyjne przyporządkowanie zadań i czynności poszczególnym członkom zespołu oraz weryfikację ich wykonania na poszczególnych etapach sprawy.

Grafik

Interaktywna mapa umożliwiająca graficzne zarządzanie planowanymi i odbytymi zdarzeniami.

Integracje z systemami

W pełni zautomatyzowany konektor, który umożliwia połączenie z kalendarzem i dyskiem Google, pocztą i kalendarzem Outlook, systemem Poczty Polskiej i Portalem Sądów Powszechnych.

Darmowe demo

Sprawdź nas - 30 dni bez ryzyka

Administratorem danych jest Info Baza Solution sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 17, 62-300 Września. Będziemy przetwarzali dane podane przez Ciebie w formularzu w celu procedowania uruchomienia darmowego demo, jak również w celach marketingowych. Jeżeli wyrazisz zgodę na komunikację handlową, będziemy się z Tobą kontaktować w tych celach.

Masz prawo w każdej chwili odwołać swoją zgodę na komunikację handlową pisząc na adres biuro@info-baza.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Masz już konto? Zaloguj się

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

System CasuSoft dostępny jest w kilku pakietach funkcjonalnych.
Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Napisz do nas lub umów się z naszym doradcą.

CS-Sygnalista
System ochrony sygnalistów i zgłaszania nieprawidłowości

Moduł systemu CasuSoft, który w anonimowy i bezpieczny sposób umożliwi zgłaszanie nieprawidłowości

Pobierz aplikację mobilną!

CasuSoft jest dostępny również na urządzenia mobilne.