Poznaj system CasuSoft
Ładowanie...

Poznaj CasuSoft

Jesteśmy dla Was

Kancelarie prawne, to ludzie, którzy swoją pracą wspierają wysiłki i starania klientów. My wspieramy pracę kancelarii.

Zarządzanie mobilnym, nowoczesnym zespołem prawnym nie może odbywać się z pominięciem innowacyjnych technologii, wspólnych repozytoriów danych i połączeń. CasuSoft to sprawdzony program, po który chętnie sięgają kancelarie i zespoły prawne. Stanowi elastyczne rozwiązanie dla firm prawnych, które w swojej pracy stawiają na mobilność, szybkość działania, wysoką jakość obsługi, a przede wszystkim bezpieczeństwo przetwarzanych informacji. Modułowa budowa uwzględnia specyfikę pracy kancelarii i dopasowanie narzędzia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Nasze, w pełni mobilne repozytoria spraw, czynności, klientów umożliwiają odpowiedniego gromadzenie i przechowywanie cennych danych w celu wykorzystania ich w codziennej pracy przy zachowaniu pełnej ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Korzystając z machine learning i sztucznej inteligencji CasuSoft podpowie Ci, jakie inne dokumenty mogą okazać się pomocne przy prowadzeniu konkretnej sprawy. Istnieje możliwość przypisania unikalnych QR kodów każdemu dokumentowi.
CasuSoft pomoże zaplanować Twój pracowity dzień. Umożliwi rejestrację klientów, zarządzanie sprawami, automatyczną ewidencję czasu pracy, generowanie faktur i wysyłkę ich do klientów oraz analizę rentowności wykonywanych zadań. Oferowane narzędzie, to zestaw przemyślanych i konsultowanych ze środowiskiem prawniczym modułów. Nasze oprogramowanie pozytywnie wpływa na poprawę produktywności kancelarii. Interesuje Cię sprawdzony program do obsługi kancelarii prawnej? Wybierz Casusoft i przekonaj się, co dzięki temu zyskasz!

Darmowe demo

Sprawdź nas - 30 dni bez ryzyka

Administratorem danych jest Info Baza Solution sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 17, 62-300 Września. Będziemy przetwarzali dane podane przez Ciebie w formularzu w celu procedowania uruchomienia darmowego demo, jak również w celach marketingowych. Jeżeli wyrazisz zgodę na komunikację handlową, będziemy się z Tobą kontaktować w tych celach.

Masz prawo w każdej chwili odwołać swoją zgodę na komunikację handlową pisząc na adres biuro@info-baza.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Pełna informacja o regułach przetwarzania Twoich danych dostępna jest tutaj.

Masz już konto? Zaloguj się

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji

System CasuSoft dostępny jest w kilku pakietach funkcjonalnych.
Potrzebujesz indywidualnej wyceny? Napisz do nas lub umów się z naszym doradcą.

CS-Sygnalista
System ochrony sygnalistów i zgłaszania nieprawidłowości

Moduł systemu CasuSoft, który w anonimowy i bezpieczny sposób umożliwi zgłaszanie nieprawidłowości

Pobierz aplikację mobilną!

CasuSoft jest dostępny również na urządzenia mobilne.